הדברת יתושים לבית ולגינה – עם תוצאות.

כולם מכירים את תופעת היתושים הנפוצה בכל בית, גינה ובריכות שחייה. אנחנו מוכנים לעשות הכל כדי להימנע מעקיצות היתושה שגורמת לנו להתגרד בלי סוף. לידיעתכם, היתוש לא עוקץ כי הוא צמחוני. ברגעים הקטנים שאנו יוצאים להתאוורר במרפסת או בגינה, מרגישים את עקיצת היתושה וחוזרים באותה הדרך הביתה, סוגרים את הדלת ומייחלים להדברת היתושים הקרובה.

הדברת יתושים היא עקירה מהשורש

ברוב פעולות ההדברה שאנחנו מכירים המדבירים מרססים חומר בתוך הבית ובתכולתו – ספה, ארונות וכו'. יחד עם ההדברה בתוך הבית, המדביר מרסס את הגינה והמרפסת. כך ההדברה הפשוטה מונעת את חזרתם של אלו שהברחנו, למשל נמלת האש – ריסוס טוב בבית ובגינה והן לא יחזרו. אבל, כשמדובר ביתושים המקרה שונה לגמרי. יתושים חיים באוויר ומומחים בלמצוא מקומות מוצלים בבית ומחוצה לו, כשבמקומות האלו הם דוגרים.  הדברה רגילה תהרוג אותם כרגע, אך לא תמנע את חזרתם אחרי שעה. כאשר מדביר יתושים מגיע לפתור את הבעיה המטרידה הוא מתמקד במקומות הדגירה שלהם. רק כך אפשר להתמודד עם היתוש. כשמדבירים את מקומות הדגירה שלהם, אנו מונעים דגירה נוספת ויתושים נוספים. לאחר מכן, אפשר להרוג את הקיימים בבית.

הדרך להימנע מדגירה של יתושים

אז מה אפשר לעשות כדי למנוע את העקיצה הבאה של היתושה? שימו לב, היתושה מחפשת סביבה שתתאים לדגירה שלה, אך אפשר למנוע אותה בקלות. החיה המעופפת שמטרידה אותנו מחפשת מקום לח ורטוב כמו הגינה שלכם. במידה ואתם נוטים להשקות את הגינה, עשו זאת בדרך מבוקרת כדי לא לגרום לאדמה להיות לחה מידי. מערכות אוטומטיות – לא למשך זמן ארוך. כמו כן, הסתכלו כי אין שלוליות מים עומדים, אדניות מלאות וכדומה.

ההגנה מיתושים בתוך הבית קלה יותר, כי יש אמצעים להקשות עליהם. השתמשו ברשתות בכל חלונות הבית ומומלץ גם רשת בכניסה, ובכך לצמצם משמעותית את כניסתם לבית. הפעלת מאוורים בפרגולות, במרפסות ומזגן בחדרים יקשו על יכולת התעופה של היתוש.

אם אתם ממש סובלים מהיתושים מומלץ להשתמש בחומרי דחייה המשמשים פתרון לטווח הקצר, אך הדברת יתושים הכרחית בכל מקרה.

מדביר יתושים שיעשה לכם סדר

אחרי שקראתם על התנהגות היתושים ומקור הדגירה שלהם, זה הזמן לקרוא למדביר יתושים מקצועי. ידוע כי הדברת יתושים כדאית והוכיחה עצמה בעבר כיעילה. אנחנו בבראשית הדברת מזיקים בעלי ניסיון רב שנים בביצוע הדברת יתושים מקצועית. אנו דוגלים בשירות מקצועי ואדיב ובמחירים אטרקטיביים, שבעקבותיהם השארנו את לקוחותינו מרוצים. מכאן, נותר לומר, שאת מדבירי היתושים שלכם מצאתם.