הדברה לעסקים – הדברה למשרד וסביבת עבודה נקייה

באופן שגרתי אנחנו מבלים במשרד זמן ממושך מהיום שלנו. המשרד הוא מקום בטוח כמובן, אך לא רק בשבילנו אלא גם למזיקים מסוימים הנושאים עמם חיידקים, מחלות וכדומה העלולים להזיק לשוהים בו. כמו בבית של כל אחד מאיתנו ייתכן ונתקל בג'וקים, נמלים, פרעושים ומזיקים נוספים ולא רצויים, ומיד נבצע הדברה להיפטר מהם ולחזור למצב הנורמאלי. כל זאת מפני שקיימת האפשרות לסכנה עבור בני האדם הן בבית והן במשרד. לכן, הדברה לעסקים חשובה לבעל העסק, שרוצה להעניק תחושת ביטחון ולשמור על אווירה נקייה, והן לעובדים שחווים את הסביבה ביום-יום.

הדברה למשרד – מה שחשוב להכיר

כאשר ניגשים לביצוע הדברה למשרד והדברה לעסקים באופן כללי, רצוי לבצע את הריסוס במהלך סופי השבוע, כאשר העובדים אינם נמצאים וכך אינם חשופים לסכנות. מדבירים משתמשים לרוב בחומרים המסוכנים לאדם במגע ובנשימה, לכן כשהמשרד ריק חברת ההדברה תוכל לפעול במקצועיות מלאה ללא חשש מפגיעה באדם. ישנה חשיבות רבה לניקיון המשרד בכדי למנוע ממזיקים שונים להתרבות בו, לכן כדאי להשתדל לאטום את המזון ולנקות את שאריותיו המתפזרים על השיש, הרצפה ובכל מקום אחר. באופן טבעי, הקיץ מביא עימו עבודה רבה למדבירים, לכן לבעלי עסקים ומנהלי משק בארגונים מומלץ לבצע את ההדברה או הריסוס המונע לפני החודשים החמים, בכדי למנוע התפרצות.

השיטות המומלצות להדברה לעסקים

ישנן כמה שיטות הדברה לעסקים ולמשרד, שלרוב הן המומלצות לכך. ההדברה הירוקה שהיא ידידותית לאדם או לפחות מזיקה מעט מהשיטות הרגילות.  סוג נוסף היא הדברה אלקטרונית – באמצעות גלי קול המורגשים ממכשירים קטנים, שמפריעים למזיקים וגורמת להם לנטוש.

הדברת עסקים ומוסדות

הדברת עסקים ומוסדות של בראשית הדברת מזיקים היא פתרון עבור כל מוסד שאינו פרטי או חקלאי.

כמו הדברה למשרד, ישנם הדברות לבתי עסק שונים למשל מסעדות ובתי קפה, ועדי בתים, מחסנים ומפעלים באזורי תעשייה, חנויות, גני אירועים, בתי מלון וכיוצ"ב. כמו כן, לכל בית עסק יותאם סוג ההדברה המתאים לפי סוג המזיקים תוך התחשבות בזמני פעילות לשמירה על יושביו.

אז איך תבחרו את חברת הדברה?

כאשר אתם נקלעים למצב בו יש צורך בהדברה למשרד, כדאי לדעת איך לבחון את המדבירים שיפתרו לכם את המצב. ראשית, שימו לב כי ישנו רישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה. לאחר מכן, תארו לחברה את חומרת המצב ומול מה הם צריכים להתמודד, בכדי שייערכו למצב כפי שצריך.

בראשית הדברת מזיקים

בראשית הדברת מזיקים הינה חברה בעלת ניסיון רב, המתמודדת שנים עם מזיקים מסוגים שונים בבתים פרטיים, מבנים ומבצעת גם הדברה לעסקים. בתוך כך, החברה נשענת על מקצועיות מרבית, יסודיות ושירות אדיב לכל לקוחותיה. ההדברה נעשית ברמה הגבוהה ביותר ולכן, בראשית הדברת מזיקים היא הבחירה הנכונה.